Korzyści dla Ciebie i Twojego biznesu
EENGINE Software House
Jesteś dla nas kimś ważnym, dlatego do Twojego sklepu zostanie przypisany dedykowany Project Manager.
EENGINE Software House
Każdy sklep projektujemy w oparciu o najlepsze praktyki Responsive Web Design, dzięki czemu klienci mogą swobodnie kupować Twoje produkty zarówno na komputerach jak i smartfonach.
EENGINE Software House
Nasze rozwiązania są przyjazne dla mechanizmów pozycjonujących Google, dlatego z nami będzie Ci dużo łatwiej powalczyć o wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania i utrzymać je.
EENGINE Software House
Dzięki przeprowadzonej przez nas analizie biznesowej, otrzymasz sklep dostosowany do Twoich wymagań i branży, w której działasz.
EENGINE Software House
Twój sklep otrzyma nowoczesny wygląd i tez będzie odpowiadał najlepszym standardom user experience. Zadbamy o użytkowe umieszczenie przycisków i wygląd podstron, dzięki czemu klienci będą mogli wygodnie przeglądać Twoją ofertę i jeszcze wygodniej dokonywać zakupów.
EENGINE Software House
Zaprojektujemy w Twoim sklepie optymalny proces zakupowy, który w prosty i skuteczny sposób przeprowadzi Twojego klienta "do kasy".
Czego potrzebujesz?
Sklep internetowy
Sklep internetowy

Dostosowany w pełni do Twoich potrzeb i wymagań biznesowych, jakie stawia przed Tobą branża, w której działasz. Każde nasze wdrożenie poprzedzane jest analizą biznesową, dzięki której poznasz koszty realizacji oraz harmonogram prac. Budujemy sklepy internetowe w oparciu o nasze autorskie oprogramowanie, a także rozwiązania open source (Magento, PrestaShop).

Rozbudowa i rozwój
Rozbudowa i rozwój
Jesteśmy w stanie zaopiekować się istniejącym już sklepem internetowym lub pomóc w migracji na nowocześniejsze lub bardziej odpowiednie oprogramowanie. Wspólnie możemy popracować nad rozwojem i rozbudową Twojego sklepu o nowe funkcjonalności. Dążymy do tego, żeby sklepy naszych klientów były zawsze "na czasie".
Integracje z systemami
Integracje z systemami

Sklep internetowy nie może istnieć w próźni, oddzielony od innych systemów, które wspierają jego funkcjonowanie na rynku. W zakresie naszych kompetencji znajdują się:

  • integracje z systemami magazynowymi oraz ERP
    (MS Dynamics, Subiekt GT, Subiekt NEXO i inne)
  • integracje z systemami lojalnościowymi
  • integracje z kurierami
  • integracje z dedykowanymi rozwiązaniami
Dedykowane wtyczki
Dedykowane wtyczki

W ramach naszych usług możemy przygotować dla Ciebie wtyczkę, która będzie obsługiwać dowolny proces biznesowy. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu dedykowanych pluginów na rynek polski, amerykański, francuski i włoski.

Audyty UX/UI
Audyty UX/UI

Przeprowadzamy kompleksowe audyty użyteczności sklepów internetowych oparte o testy A / B oraz heatmapach. Wszystko po to, żeby osiągnąć jak najlepsze user experience u Twoich klientów. Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółową analizę i damy konkretne wskazania, a co najważniejsze, pomożemy Ci je wdrożyć.

Audyty wydajnościowe
Audyty wydajnościowe

W dzisiejszych czasach szybkość działania sklepu i jego bezawaryjność pod kątem usług serwerowych to podstawa. Przede wszystkim dlatego, że Twoi klienci oczekują tego od Ciebie. Nasi administratorzy posiadają wiedzę i narzędzia, żeby przeprowadzić odpowiednią analizę i zarekomendować najlepsze rozwiązania.

Audyty SEO
Audyty SEO

Wiemy, jak powinien być zaprojektowany Twój sklep pod kątem wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Posiadamy techniczne kompetencje ocenienia jakości kodu oraz jesteśmy w stanie dać Ci konkretne wytyczne, co należy poprawić i zoptymalizować, żeby Twój sklep osiągał lepsze wyniki wyszukiwania.

Pozostałe usługi
COŚ INNEGO?
Potrzebujesz wsparcia w temacie, którego nie wymieniliśmy? Skontaktuj się z nami. Spróbujemy pomóc!
Zatrudnij nas
Napisz do nas Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów wdrożenia Twojego projektu? Odezwij się do nas.
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
Skontaktuj się z nami
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
PL EN
Zapytaj o ofertę