Workflow, który nas napędza
EENGINE Software House
Nasz zespół to ludzie o różnorodnych, przenikających się kompetencjach. Współpracując z nami masz dostęp do szerokiego wachlarza wiedzy i umiejętności programowania aplikacji webowych.
EENGINE Software House
Pracujemy stacjonarnie, ponieważ przede wszystkim stawiamy na kulturę współpracy i wiemy, że w ten sposób dostarczymy Ci większą jakość i skuteczniejsze rozwiązania.
EENGINE Software House
W zależności od specyfikacji Twojego projektu dobierzemy do niego największą metodykę wytwarzania oprogramowania. Po zapoznaniu się z Twoim pomysłem podpowiemy Ci, czy najlepiej użyć Scruma, Kanbana, a może Waterfalla.
EENGINE Software House
Żeby przyśpieszyć pracę i podnieść jakość wytwarzanego oprogramowania używamy najnowocześniejszych narzędzi. Korzystamy np. z Dockera, Rollbara czy Browserstacka.
EENGINE Software House
Podejmiemy się też współpracy z Twoim wewnętrznym działem IT. GitHub pomaga nam skutecznie kontrolować wersję wytwarzanego oprogramowania, zatem bez przeszkód połączymy swoje siły przy realizacji projektu.
EENGINE Software House
Zdajemy sobie sprawę, że programowanie bywa dla klientów "czarną magią". Dlatego myślimy wizualnie, zeby skomplikowane procesy przedstawić w prosty sposób. W końcu jeden obraz mówi więcej niż tysiąc linijek kodu.
Analiza biznesowa i transparentność procesów
EENGINE Software House
Poznajemy potrzeby

Na początku współpracy chcemy dobrze poznać Twoje potrzeby. Dlatego zanim zaczniemy cokolwiek programować przeprowadzimy analizę biznesową, która pozwoli nam zrozumieć założenia i wyznaczyć cele. Wszystko po to, żeby zrealizować Twój projekt w przyjętym budżecie i harmonogramie.

EENGINE Software House
Automatyzujemy prace

Przekuwamy złożone i czasochłonne procesy biznesowe w automatyzujące prace aplikacje webowe. Jesteśmy tu, żeby rozwiązywać skomplikowane problemy w możliwie najprostszy sposób. Nasi konsultanci biznesowi posłużą Ci radą i pomocą, zarówno przy zrozumieniu jakiegoś zagadnienia IT, jak i też przygotowaniu dokumentacji opisującej Twój pomysł.

EENGINE Software House
Project Manager w Twoim projekcie

Do twojego projektu przydzieliliśmy Project Managera, który będzie troszczył się o przebieg prac zgodnie z harmonogramem, odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. To człowiek, który będzie "trzymał rękę na pulsie", do którego możesz zawsze zwrócić się z prośbą o pomoc.

EENGINE Software House
Transparentność procesów

Stawiamy na transparentność procesów, jakie mają miejsce w trakcie wytwarzania oprogramowania dla klientów. Dlatego będziemy Cię zawsze informować o statusie Twojego projektu: jak stoimy z pracami, jakie napotkamy trudności, co wymaga doprecyzowania. Dzięki temu będziesz mieć pełen wgląd do tego, jak tworzymy Twój produkt.

EENGINE Software House
Przejrzystość wszystkich kosztów

Dbamy też o przejrzystość wszystkich kosztów. Rozliczamy się z naszymi klientami na zasadzie Time & Material dbając o to, żeby rzetelnie i szczegółowo raportować i monitorować wszystkie prace, jakie wykonujemy w ramach projektu. Dzięki temu będziesz zawsze wiedzieć, ile zajęło konkretne zadanie i ile będzie Cię kosztować.

Partnerstwo w prowadzeniu projektów IT
  • Komunikacja pomiędzy klientem a nami to kluczowy aspekt współpracy. Dlatego, jeśli wolisz rozmawiać przez telefon, przydzielimy do Twojego projektu Project MAnagera, który lubi tę formę komunikacji. To samo dotyczy maila, Slacka czy Trello. Wybierzmy wspólnie narzędzia, które będą dla nas i dla Ciebie najwygodniejsze.
  • Potrafimy być elastyczni przy prowadzeniu projektów. To oznacza, że jeśli potrzebujesz zwiększyć zasoby programistyczne wystarczy, ze nas o tym poinformujesz, a my w krótkim czasie zaangażujemy dodatkowych ludzi do pomocy przy Twojej aplikacji.
  • Jesteśmy odpowiedzialni za wiele sukcesów i przeżyliśmy także porażki. Możesz być pewien, ze w trakcie współpracy z nami będziemy się z Tobą dzielić naszymi doświadczeniami i obserwacjami.
  • Możesz zawsze liczyć na naszą dobrą wolę i zaangażowanie w projekt. My będziemy oczekiwać tego samego od Ciebie. Partnerskie podejście i zaufanie do nas, to ostatnie kluczowe elementy niezbędne do realizacji Twojego pomysłu.
Napisz do nas Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów wdrożenia Twojego projektu? Odezwij się do nas.
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
Skontaktuj się z nami
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
PL EN
Zapytaj o ofertę