PmWork

Ważna misja do wykonania i bardzo ograniczony czas na jej realizację. Drużyna nieprzypadkowych ludzi, prowadzona przez właściwego człowieka na właściwym miejscu. Świadomość wysokich oczekiwań Klienta, ale też obietnica ogromnej satysfakcji . Tak w skrócie wygląda prowadzenie projektów IT w EENGINE.

Więcej dowiesz się z PMwork, czyli naszego podręcznika dla Project Managerów.

Project Managerze, sięgnij po swoje supermoce!

Wiemy ile potrzeba determinacji i pracy, żeby projekt IT poprowadzić ku zwycięstwu. To wymagająca batalia, w której często mamy do dyspozycji niewystarczające zasoby ludzi i czasu. Żeby wzmocnić kompetencje naszych Project Managerów napisaliśmy PMwork. Po jego przeczytaniu możesz zyskać (lub wzmocnić) następujące supermoce.

Planowanie pracy
Planujemy nasze działania, zanim zaczniemy cokolwiek robić. Jest to szczególnie istotne w pracy Project Managera, ponieważ odpowiada on za realizację nie tylko swoich zadań, ale też Zespołu deweloperskiego. Strategie, narzędzia, metody - wszystko to, co pomaga nam realizować projekty IT znajdziesz na kartach PMwork.
Planowanie pracy
Komunikacja z Deweloperami
Twoi ludzie stanowią największą wartość dla projektu, którym zarządzasz. Dlatego kładziemy tak duży nacisk na to, żeby nasi Project Managerowie potrafiali się z nimi skutecznie komunikować. Dzięki PMwork poznasz kluczowe zasady i techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach z Deweloperami.
Komunikacja z Deweloperami
Komunikacja z Klientami
Klienci bywają wymagający, a ich projekty skomplikowane. Mamy lata doświadczeń w obsłudze klienta, dlatego wiemy, co działa w komunikacji z Klientami, a czego należy unikać. W PMwork opisujemy szczegółowo charakterystykę komunikacji na linii EENGINE - Klient. Zdradzamy nasze porażki i mówimy o naszych najlepszych praktykach.
Komunikacja z Klientami
User Stories
W IT bardzo ważna jest wyobraźnia. Szczególnie, gdy musisz zwizualizować sobie funkcję, o której napisał Klient. Nie mamy supermocy czytania ludziom w umysłach, dlatego łatwo tutaj o niezrozumienie. Ale wiemy jak pisać historyjki użytkownika i wykorzystujemy je w naszej codziennej pracy. PMwork pozwoli Ci zrozumieć idee stojące za User Stories oraz korzyści z nich płynące.
User Stories
Organizacja spotkań
Jak nie tracić czasu na bezproduktywne spotkania? Po co w ogóle się spotykać, przecież są maile albo Slack?! Daj szansę PMwork, bo chcemy przekonać Cię do tego, że spotkania są potrzebne i wartościowe. I powiemy Ci, jak prowadzić je żeby właśnie takie były.
Organizacja spotkań
Wtyczki do Chrome
W EENGINE wszyscy pracujemy na Google Chrome. I wiemy, jak wykorzystać jej liczne rozszerzenia, żeby ułatwiać sobie pracę. Pokażemy Ci najlepsze wtyczki, które sprawią, że będziesz efektywniejszym Project Managerem. Opisaliśmy je w PMwork.
Wtyczki do Chrome
pmwork book

Dowiedz się, jak organizujemy pracę, komunikujemy się między sobą oraz z naszymi Klientami!
Sprawdź, co nas napędza.

Chcę PMwork!
Dowiedz się więcej
Dołącz do nas Dołącz do Teamu EENGINE. Wypełnij poniższy formularz i prześlij nam swoje CV.
Wybierz stanowisko
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
Skontaktuj się z nami
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
PL EN
Zapytaj o ofertę