PL / EN
Zatrudnij nas!
eEngine Software House
eEngine Software House
Nasze kompetencje
Automatyzacja procesów
Automatyzacja procesów

Czas to pieniądz. Dlatego planując wdrożenie lub rozwijanie produktu IT powinieneś zastanowić się nad procesami, które można zoptymalizować. W ramach naszej współpracy przeanalizujemy Twój biznes pod kątem automatyzacji procesów i wspólnie zdiagnozujemy te obszary, które wymagają usprawnienia.

Strategia rozwoju
Strategia rozwoju

Ludzie często mają pomysł na biznes lub produkt, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Zdaj się na nas i nasze wieloletnie doświadczenie. Wiemy dokąd zmierza branża IT, potrafimy wykorzystać jej najsilniejsze strony i zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw. Wspólnie przeprowadzimy analizę rynku i zaplanujemy strategię rozwoju Twojego produktu.

Konsulting IT
Konsulting IT

Wiemy, jak trudno czasami rozwiązać problem biznesowy, który swoje źródło ma w projekcie IT. dlatego zawsze staramy się znaleźć najprostsze optymalne rozwiązanie. Nasi konsultanci biznesowi współpracują ściśle z klientem, przeprowadzają analizę potrzeb, myśląc wizualnie i proponując nieszablonowe pomysły.

Audyt UX / UI
Audyt UX / UI

Wykorzystując narzędzia do badania zachowań użytkowników sprawdzimy, co można poprawić w architekturze informacji lub procesach zachodzących w Twoim projekcie IT. Nasze audyty UX / UI opieramy na kompleksowych testach A / B oraz heatmapach. Wynikiem analizy jest przygotowanie dla Ciebie raportu z konkretnymi wskazówkami dotyczącymi optymalizacji produktu pod kątem użyteczności.

Audyt wydajnościowy
Audyt wydajnościowy

Szybkość działania oraz bezawaryjność aplikacji webowych i sklepów internetowych to kluczowe wymagania użytkowników. Posiadamy know-how oraz zaplecze technologiczne, które umożliwia przeprowadzenie analizy Twojego oprogramowania i sprzętu pod tym kątem. Wynikiem naszej pracy będą rekomendacje i uwagi, optymalizujące funkcjonowanie Twojego produktu.

Audyt SEO
Audyt SEO

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania nie zależą tylko od treści, jakie agregujemy na naszej stronie czy sklepie. Istotnym też jest sposób w jaki nasz produkt został zaprojektowany od strony programistycznej. Wiemy jak to powinno wyglądać, śledzimy najnowsze trendy i informacje od Google, dlatego w każdej chwili możemy przygotować dla Ciebie efektywny audyt SEO.

Jak możemy Ci pomóc?
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Logo ee
Jak możemy pomóc? :)