04 / 2018
Analiza projektu IT - przeprowadzać czy nie przeprowadzać?! Oto jest pytanie!

Etap analizy projektu IT, to często niedoceniana część wdrożenia produktu. Nadal spotykamy się z przeświadczeniem, że odpowiednie zaplanowanie prac programistycznych, nim te rozpoczną się na dobre, jest stratą czasu i pieniędzy. Nic bardziej mylnego. To właśnie dzięki solidnie przeprowadzonej analizie jesteśmy w stanie uchronić budżet, harmonogram i własne nerwy przed zszarganiem. Poszedłbym nawet w tym zdaniu o jeden krok dalej: nie przeprowadzenie analizy projektu IT jest porównywalne z odrąbaniem własnej nogi przez właścicieli produktu. Dlaczego?

01 / 2018
Jak dostać pracę w firmie programistycznej | Livestream

Kręci Cię świat IT? Co zrobić, żeby wypaść dobrze na rozmowie rekrutacyjnej? O czym warto pamiętać, wysyłając swoje CV do firmy programistycznej? O tych i o innych kwestiach opowiadamy w trakcie naszego livestreama na FB.

09 / 2017
Czym powinien charakteryzować się dobry programista...według tzw. "biznesu"
Czym musi się charakteryzować dobry programista według tzw. "biznesu", czyli ludzi, którzy nie są programistami. Zobaczcie w najnowszym odcinku vloga eEngine.
09 / 2017
Dlaczego powinniście pisać historyjki użytkownika 🖥 w swoich projektach IT
Prowadzenie projektów IT jest niczym meandrowanie pomiędzy myślami klienta, a założeniami programisty. Istnieje wielkie niebezpieczeństwo, że działając w ten sposób wpłyniemy na projektową "mieliznę", która sprawi, że nie dowieziemy projektu na czas. Na szczęście jest szansa, żeby temu przeciwdziałać...wystarczy pisać historyjki użytkownika. Dziś opowiadają o tym Kamil i Kacper, mówiąc do Was w języku Gherkin. To żaden "Star Trek", dlatego zobaczcie sami ;)
09 / 2017
Rozruszaj swój STARTUP za pomocą Business Poker
Nie jesteśmy fanami burzy mózgów jako takiej, ale... Business Poker to zupełnie inne doświadczenie. Dzięki tym kartom rozruszaliśmy nasze mózgownice i mogliśmy w uporządkowany sposób wymieniać się pomysłami i refleksjami w trakcie dwugodzinnej sesji warsztatowej. Pracowaliśmy nad tym, jaką drogę obrać dla wyspecjalizowania eEngine w stronę eCommerce Software House.
08 / 2017
Jak było na Polymer Summit 2017? [VLOG]
Zastanawiasz się czy jechać na Polymer Summit, konferencję organizowaną przez Google? W dzisiejszym odcinku Paweł i Szymon udzielają odpowiedzi na to oraz szereg innych pytań.
08 / 2017
Co to znaczy, że ktoś jest dobrym programistą?
W dzisiejszym odcinku zapytaliśmy naszych programistów: po czym rozpoznają dobrego programistę? Zobaczcie, jakie cechy charakteru i umiejętności musicie posiadać, jeśli chcecie być tak postrzegani.
Dowiedz się więcej
Napisz do nas Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów wdrożenia Twojego projektu? Odezwij się do nas.
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
Skontaktuj się z nami
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
PL EN
Zapytaj o ofertę