• StartMeUp
    Moduł StartMeUp w ramach istniejącej aplikacji - Banku Pomysłów BZW BK.

mobilna strona pzu
O projekcie

Pomagamy wspierać innowacje, dlatego razem z naszym klientem - Bankiem Zachodnim WBK - stworzyliśmy możliwość nawiązania współpracy pomiędzy startupami (polskimi i zagranicznymi) a BZ WBK. Efektem tych działań było stworzenie modułu StartMeUp w ramach istniejącej już aplikacji, czyli Banku Pomysłów.

Zadania

Nasz klient potrzebował łatwego sposobu, dzięki któremu startupy mogłyby nawiązywać kontakt z Bankiem oraz informować o swojej działalności. Ponieważ BZ WBK bardzo zależy na wspieraniu innowacyjnych rozwiązań, idealnym miejscem okazał się być Bank Pomysłów, w którym klienci BZ WBK przedstawiają swoje pomysły i potrzeby.

Projekt graficzny StartMeUp został przygotowany przez agencję interaktywną współpracującą z klientem.

StartMeUp
Wyzwania
Aplikacja
Osobna aplikacja
w ramach banku
pomysłów BZWBK
Organizacja
Organizacja
zgłaszanych
startup'ów
Tłumaczenia
Przygotowanie
mechanizmu
tłumaczeń
  • Moduł StartMeUp funkcjonuje w ramach Banku Pomysłów, wykorzystując zaprojektowane już w nim mechanizmy, m.in. rejestracji użytkowników, ale jednocześnie stanowi osobny byt - dedykowany stricte startupom.
  • Specjalnie dla startupów został przygotowany mechanizm organizacji wyzwań, do których mogą się zgłaszać i oferować swoje rozwiązania. Każdy startup, który chce nawiązać współpracę z BZ WBK bierze udział w krótkiej ankiecie. Za jej pomocą Bank gromadzi najważniejsze informacje o konkretnym startupie, a następnie są one agregowane po stronie panelu administracyjnego modułu. Kluczową kwestią dla klienta była możliwość filtrowania informacji o startupach i wygodnego zarządzania nimi.
  • Ponieważ w Polsce rynek startupów dopiero się rozwija, bardzo ważne było przygotowanie wersji anglojęzycznej dla modułu StartMeUp. Jednym z wymagań klienta było przygotowanie mechanizmu tłumaczeń, któy obsługiwałby tylko nową sekcję. Dzięki wykorzystaniu gema Globalize w każdej chwili cały Bank Pomysłów może zostać wzbogacony o nową wersję językową.
Efekt końcowy

StartMeUp zostało oddane w ręce startupów po sześciu tygodniach wdrażania i współpracy zdalnej z klientem. Jego premiera miała miejsce w trakcie jednej z edycji Wolves Summit (październik 2016 r.).

Narzędzia
Team Projektowy
Zobacz inne wdrożenia
Napisz do nas Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów wdrożenia Twojego projektu? Odezwij się do nas.
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
Skontaktuj się z nami
Więcej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą
wyjątkową kulturę pracy.
PL EN
Zapytaj o ofertę