PL / EN
Zatrudnij nas!

PMwork, czyli jak prowadzić projekty i nie pękać

eEngine Software House
PMwork, czyli jak prowadzić projekty i nie pękać

Zaczynasz pracę jako project manager w IT, a może pracujesz na tym stanowisku od jakiegoś czasu i zastanawiasz się jak robią to inni? eEngine przedstawia handbook, który na podstawie naszych sukcesów i porażek pomoże Ci w znalezieniu właściwej drogi do zwycięstwa.

Rozpocząłem pracę na stanowisku PM’a w eEngine nie mając żadnego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT, więc na początku mojej przygody czułem się jak podróżnik w ciemnej jaskini. Perspektywa poruszania się w owej jaskini po omacku była dość przerażająca. Jednak z pomocą przyszedł mi PMwork, który jest niczym pochodnia oświetlająca drogę do pomyślnego ukończenia projektu. Handbook zawiera informacje od podróżników, którzy przebrnęli przez jaskinie przed Tobą, doświadczając wielu przeszkód na własnej skórze. Dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, doradzają dobór narzędzi i metod, jednocześnie zachęcając do odnajdywania własnych sposobów na pokonywanie trudności.

Jeśli znajdziecie się w podobnej sytuacji, lub jeśli jesteście ciekawi naszych spostrzeżeń w kwestii prowadzenia projektów, możecie sięgnąć po pochodnie tutaj

Mogą cię zainteresować
Jak możemy Ci pomóc?
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Logo ee
Jak możemy pomóc? :)