PL EN
Zapytaj o ofertę
Najważniejsze cechy ariadny
Uporządkowanie pracy magazynierów
Uporządkowanie pracy magazynierów
Dzięki Ariadnie Twoi ludzie wiedzą, co mają spakować, kiedy mają spakować i najważniejsze - gdzie znajdą dany produkt na magazynie. Koniec z bezproduktywnym wędrowaniem między regałami magazynu w poszukiwaniu produktu, który zamówił klient.
Mniejsze koszty przygotowania zamówień
Mniejsze koszty przygotowania zamówień
Ariadna pomoże Ci zoptymalizować procesy przygotowywania, pakowania i wysyłania zamówień do klientów sklepu internetowego. Dzięki uporządkowaniu procesu i pracy magazynierów, kompletowanie produktów będzie efektywniejsze i tańsze.
Automatyzacja procesu kompletacji paczek
Automatyzacja procesu kompletacji paczek
Ariadna przyspieszy i uprości proces przygotowywania zamówień na magazynie, sprawiając, że będziesz mógł kompletować jeszcze więcej paczek w tym samym czasie.
Aplikacja dla sklepów internetowych
Aplikacja dla sklepów internetowych
Ariadna przeznaczona jest dla wszelkiego rodzaju sklepów internetowych, posiadających stacjonarny magazyn. Obecna wersja dostosowana jest do oprogramowania Magento 2.x. Istnieje możliwość integracji Ariadny z innymi silnikami sklepowymi.
Rozwiązanie dostosowane do twoich wymagań
Rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań
Ariadna może zostać dostosowana do dowolnych wymagań i procesów biznesowych każdego e-Commerce. Przed wdrożeniem przeprowadzimy szczegółową analizę, w której sprawdzimy jak współpracuje magazyn ze sklepem internetowym. Następnie dostosujemy mechanizmy Ariadny do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.
Jak działa ariadna?
Ariadna Schema
Napisz do nas Chcesz poznać więcej szczegółów na temat Ariadny, kosztu wdrożenia, czy też samego procesu dostosowania aplikacji do Twoich wymagań?
W ciągu 48 h
skontaktujemy się z Tobą!
Wiecej o nas
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Sprawdź jak pracujemy, poznaj naszą wyjątkową kulturę pracy.