Optymalizacje IT

Twój biznes powinien nieustannie zmieniać się i dostosowywać do wymagań rynku

Jedynym stałym elementem projektów internetowych jest zmiana. Dotyczy to zarówno wymagań sprzętowych, jak i oprogramowania. Dlatego tak ważnym jest nieustanne dążenie do doskonałości i poprawianie swojego produktu. Zbudowanie aplikacji webowej, stworzenie sklepu internetowego czy przeprowadzenie integracji to tylko pierwszy krok. Kolejne wymagają nieustannego monitorowania zachowań użytkowników, obserwacji rynku, śledzenia poczynań konkurencji i dostosowywanie się do rzeczywistości, w jakiej funkcjonuje nasz biznes.

Nasze kompetencje

Automatyzacja procesów

Czas to pieniądz. Dlatego planując wdrożenie lub rozwijanie produktu IT powinieneś zastanowić się nad procesami, które można zoptymalizować. W ramach naszej współpracy przeanalizujemy Twój biznes pod kątem automatyzacji procesów i wspólnie zdiagnozujemy te obszary, które wymagają usprawnienia.

Konsulting IT

Wiemy, jak trudno czasami rozwiązać problem biznesowy, który swoje źródło ma w projekcie IT. dlatego zawsze staramy się znaleźć najprostsze optymalne rozwiązanie. Nasi konsultanci biznesowi współpracują ściśle z klientem, przeprowadzają analizę potrzeb, myśląc wizualnie i proponując nieszablonowe pomysły.

Audyty wydajnościowy

Szybkość działania oraz bezawaryjność aplikacji webowych i sklepów internetowych to kluczowe wymagania użytkowników. Posiadamy know-how oraz zaplecze technologiczne, które umożliwia przeprowadzenie analizy Twojego oprogramowania i sprzętu pod tym kątem. Wynikiem naszej pracy będą rekomendacje i uwagi, optymalizujące funkcjonowanie Twojego produktu.

Strategia rozwoju

Ludzie często mają pomysł na biznes lub produkt, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Zdaj się na nas i nasze wieloletnie doświadczenie. Wiemy dokąd zmierza branża IT, potrafimy wykorzystać jej najsilniejsze strony i zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw. Wspólnie przeprowadzimy analizę rynku i zaplanujemy strategię rozwoju Twojego produktu.

Audyt UX/UI

Wykorzystując narzędzia do badania zachowań użytkowników sprawdzimy, co można poprawić w architekturze informacji lub procesach zachodzących w Twoim projekcie IT. Nasze audyty UX / UI opieramy na kompleksowych testach A / B oraz heatmapach. Wynikiem analizy jest przygotowanie dla Ciebie raportu z konkretnymi wskazówkami dotyczącymi optymalizacji produktu pod kątem użyteczności.

Audyty SEO

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania nie zależą tylko od treści, jakie agregujemy na naszej stronie czy sklepie. Istotnym też jest sposób w jaki nasz produkt został zaprojektowany od strony programistycznej. Wiemy jak to powinno wyglądać, śledzimy najnowsze trendy i informacje od Google, dlatego w każdej chwili możemy przygotować dla Ciebie efektywny audyt SEO.

Historie z sukcesem

Przeczytaj Case Study udanych optymalizacji IT

StrefaTenisa.com.pl

Optymalizacja infrastruktury serwerowej

Rainbow

Audyt UX/UI konfiguratora wycieczek