30 sierpnia, 2017

Zastanawiasz się czy jechać na Polymer Summit, konferencję organizowaną przez Google? W dzisiejszym odcinku Paweł i Szymon udzielają odpowiedzi na to oraz szereg innych pytań.

W telegraficznym skrócie

Polymer Summit to coroczna konferencja organizowana przez Google. Poświęcona jest w całości frameworkowi Google, czyli Polymerowi. Więcej o Polymerze możecie przeczytać tutaj. Edycja 2017 została zorganizowana w Kopenhadza i odbyła się w dniach 22 – 23 sierpnia. 

Ponieważ nasze Perseids.io w znacznej mierze będą korzystać z tej technologii (taki jest docelowy plan), to Paweł wraz Szymonem postanowili na własne oczy i uszy przekonać się u samego źródła, jak mają się sprawy z Polymerem i dokąd zmierza ten projekt. Prognozy są wielce obiecujące, szczególnie że duże marki już zaczęły wdrażać swoje projekty z wykorzystaniem tego frameworka. O wszystkim dowiesz się z najnowszego odcinka vloga.  

Co sądzisz o poprzednich odcinkach? 😉

To już trzeci odcinek naszego vlogowego maratonu. Poprzednie dwa, czyli:

Przed nami jeszcze wiele odcinków i tematów, które będziemy poruszać na łamach vlogów, dlatego subskrybuj kanał, żeby być na bieżąco z najnowszymi premierami. 

Inne artykuły tęgo autora

Ania
29 grudnia, 2020
Ania
16 grudnia, 2020
Ania
19 maja, 2020