Sklep internetowy

przede wszystkim ma sprzedawać.
Resztę zostaw nam :)

Korzyści dla Ciebie
i Twojego biznesu

Dedykowany Project Manager

Jesteś dla nas kimś ważnym, dlatego do Twojego sklepu zostanie przypisany dedykowany Project Manager.

Projekt RWD

Każdy sklep projektujemy w oparciu o najlepsze praktyki Responsive Web Design, dzięki czemu klienci mogą swobodnie kupować Twoje produkty zarówno na komputerach jak i smartfonach.

Rozwiązania przyjazne SEO

Nasze rozwiązania są przyjazne dla mechanizmów pozycjonujących Google, dlatego z nami będzie Ci dużo łatwiej powalczyć o wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania i utrzymać je.

Analiza Twojego biznesu

Dzięki przeprowadzonej przez nas analizie biznesowej, otrzymasz sklep dostosowany do Twoich wymagań i branży, w której działasz.

Rozwiązania wspomagające UX

Twój sklep otrzyma nowoczesny wygląd i tez będzie odpowiadał najlepszym standardom user experience. Zadbamy o użytkowe umieszczenie przycisków i wygląd podstron, dzięki czemu klienci będą mogli wygodnie przeglądać Twoją ofertę i jeszcze wygodniej dokonywać zakupów.

Wygodny proces zakupowy

Zaprojektujemy w Twoim sklepie optymalny proces zakupowy, który w prosty i skuteczny sposób przeprowadzi Twojego klienta „do kasy”.

Czego potrzebujesz?

Sklep internetowy

Dostosowany w pełni do Twoich potrzeb i wymagań biznesowych, jakie stawia przed Tobą branża, w której działasz. Każde nasze wdrożenie poprzedzane jest analizą biznesową, dzięki której poznasz koszty realizacji oraz harmonogram prac. Budujemy sklepy internetowe w oparciu o nasze autorskie oprogramowanie, a także rozwiązania open source (Magento, PrestaShop).

Integracje z systemami

Sklep internetowy nie może istnieć w próźni, oddzielony od innych systemów, które wspierają jego funkcjonowanie na rynku. W zakresie naszych kompetencji znajdują się:
- integracje z systemami magazynowymi oraz ERP (MS Dynamics, Subiekt GT, Subiekt NEXO i inne)
- integracje z systemami lojalnościowymi
- integracje z kurierami
- integracje z dedykowanymi rozwiązaniami

Audyty UX/UI

Przeprowadzamy kompleksowe audyty użyteczności sklepów internetowych oparte o testy A / B oraz heatmapach. Wszystko po to, żeby osiągnąć jak najlepsze user experience u Twoich klientów. Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółową analizę i damy konkretne wskazania, a co najważniejsze, pomożemy Ci je wdrożyć.

Audyty SEO

Wiemy, jak powinien być zaprojektowany Twój sklep pod kątem wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Posiadamy techniczne kompetencje ocenienia jakości kodu oraz jesteśmy w stanie dać Ci konkretne wytyczne, co należy poprawić i zoptymalizować, żeby Twój sklep osiągał lepsze wyniki wyszukiwania.

Rozbudowa i rozwój

Jesteśmy w stanie zaopiekować się istniejącym już sklepem internetowym lub pomóc w migracji na nowocześniejsze lub bardziej odpowiednie oprogramowanie. Wspólnie możemy popracować nad rozwojem i rozbudową Twojego sklepu o nowe funkcjonalności. Dążymy do tego, żeby sklepy naszych klientów były zawsze „na czasie”.

Dedykowane wtyczki

W ramach naszych usług możemy przygotować dla Ciebie wtyczkę, która będzie obsługiwać dowolny proces biznesowy. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu dedykowanych pluginów na rynek polski, amerykański, francuski i włoski.

Audyty wydajnościowe

W dzisiejszych czasach szybkość działania sklepu i jego bezawaryjność pod kątem usług serwerowych to podstawa. Przede wszystkim dlatego, że Twoi klienci oczekują tego od Ciebie. Nasi administratorzy posiadają wiedzę i narzędzia, żeby przeprowadzić odpowiednią analizę i zarekomendować najlepsze rozwiązania.

COŚ INNEGO?

Potrzebujesz wsparcia w temacie, którego nie wymieniliśmy? Skontaktuj się z nami. Spróbujemy pomóc!

Historie z sukcesem

Przeczytaj Case Study udanych wdrożeń e-commerce

Gatta.pl

Wdrożenie nowego sklepu internetowego

Mniammniam.pl

Wdrożenie szablonu RWD dla portalu i sklepu internetowego