Aplikacje webowe

Zaprogramujemy wszystko, co możesz zobaczyć w przeglądarce internetowej.

Stawiamy na szybkość i niezawodność działania. Nasze oprogramowanie zawsze jest przyjazne dla użytkownika. Nasi programiści specjalizują się w Ruby on Rails i PHP.

Tworzymy funkcjonalne oprogramowanie wykorzystujące Ruby on Rails i PHP. W codziennym programowaniu przyświecają nam pojęcia: „less is more” oraz „good enough”. Wszystko po to, żeby dostarczyć Ci produkt jak najlepszej jakości, stworzony w technologii, która będzie wychodzić naprzeciw wyzwaniom i wymaganiom biznesowym, jakie przed nami postawisz.

Workflow, który
nas napędza

Zespół specjalistów

Nasz zespół to ludzie o różnorodnych, przenikających się kompetencjach. Współpracując z nami masz dostęp do szerokiego wachlarza wiedzy i umiejętności programowania aplikacji webowych.

Wyjątkowa kultura współpracy

Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Stawiamy przede wszystkim na kulturę współpracy i wiemy, że w ten sposób dostarczymy Ci większą jakość i skuteczniejsze rozwiązania.

Dopasowana metodologia

W zależności od specyfikacji Twojego projektu dobierzemy do niego największą metodykę wytwarzania oprogramowania. Po zapoznaniu się z Twoim pomysłem podpowiemy Ci, czy najlepiej użyć Scruma, Kanbana, a może Waterfalla.

Nowoczesne narzędzia

Żeby przyśpieszyć pracę i podnieść jakość wytwarzanego oprogramowania używamy najnowocześniejszych narzędzi. Korzystamy np. z Dockera, Rollbara czy Browserstacka.

Współpraca z Twoim działem IT

Podejmiemy się też współpracy z Twoim wewnętrznym działem IT. GitHub pomaga nam skutecznie kontrolować wersję wytwarzanego oprogramowania, zatem bez przeszkód połączymy swoje siły przy realizacji projektu.

Myślimy wizualnie

Zdajemy sobie sprawę, że programowanie bywa dla klientów „czarną magią”. Dlatego myślimy wizualnie, żeby skomplikowane procesy przedstawić w prosty sposób. W końcu jeden obraz mówi więcej niż tysiąc linijek kodu.

Analiza biznesowa i
transparentność procesów

Poznajemy potrzeby

Na początku współpracy chcemy dobrze poznać Twoje potrzeby. Dlatego zanim zaczniemy cokolwiek programować przeprowadzimy analizę biznesową, która pozwoli nam zrozumieć założenia i wyznaczyć cele. Wszystko po to, żeby zrealizować Twój projekt w przyjętym budżecie i harmonogramie.

Project Manager w Twoim projekcie

Do twojego projektu przydzieliliśmy Project Managera, który będzie troszczył się o przebieg prac zgodnie z harmonogramem, odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. To człowiek, który będzie „trzymał rękę na pulsie”, do którego możesz zawsze zwrócić się z prośbą o pomoc.

Przejrzystość wszystkich kosztów

Dbamy też o przejrzystość wszystkich kosztów. Rozliczamy się z naszymi klientami na zasadzie Time & Material dbając o to, żeby rzetelnie i szczegółowo raportować i monitorować wszystkie prace, jakie wykonujemy w ramach projektu. Dzięki temu będziesz zawsze wiedzieć, ile zajęło konkretne zadanie i ile będzie Cię kosztować.

Automatyzujemy prace

Przekuwamy złożone i czasochłonne procesy biznesowe w automatyzujące prace aplikacje webowe. Jesteśmy tu, żeby rozwiązywać skomplikowane problemy w możliwie najprostszy sposób. Nasi konsultanci biznesowi posłużą Ci radą i pomocą, zarówno przy zrozumieniu jakiegoś zagadnienia IT, jak i też przygotowaniu dokumentacji opisującej Twój pomysł

Transparentność procesów

Stawiamy na transparentność procesów, jakie mają miejsce w trakcie wytwarzania oprogramowania dla klientów. Dlatego będziemy Cię zawsze informować o statusie Twojego projektu: jak stoimy z pracami, jakie napotkamy trudności, co wymaga doprecyzowania. Dzięki temu będziesz mieć pełen wgląd do tego, jak tworzymy Twój produkt.

Partnerstwo w prowadzeniu
projektów IT

Komunikacja

Komunikacja pomiędzy klientem a nami to kluczowy aspekt współpracy. Dlatego, jeśli wolisz rozmawiać przez telefon, przydzielimy do Twojego projektu Project MAnagera, który lubi tę formę komunikacji. To samo dotyczy maila, Slacka czy Trello. Wybierzmy wspólnie narzędzia, które będą dla nas i dla Ciebie najwygodniejsze.

Elastyczność

Potrafimy być elastyczni przy prowadzeniu projektów. To oznacza, że jeśli potrzebujesz zwiększyć zasoby programistyczne wystarczy, ze nas o tym poinformujesz, a my w krótkim czasie zaangażujemy dodatkowych ludzi do pomocy przy Twojej aplikacji.

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za wiele sukcesów i przeżyliśmy także porażki. Możesz być pewien, ze w trakcie współpracy z nami będziemy się z Tobą dzielić naszymi doświadczeniami i obserwacjami.

Zaangażowanie

Możesz zawsze liczyć na naszą dobrą wolę i zaangażowanie w projekt. My będziemy oczekiwać tego samego od Ciebie. Partnerskie podejście i zaufanie do nas, to ostatnie kluczowe elementy niezbędne do realizacji Twojego pomysłu.

Historie z sukcesem

Przeczytaj Case Study udanych wdrożeń e-commerce

IQ Dental

Aplikacja dla klinik stomatologicznych łącząca możliwość obsługi pacjentów, procesów wewnętrznych i planów leczenia

Utilities Manager

Aplikacja webowa monitorująca zużycie wody, gazu oraz energii elektrycznej oraz produkcję elektryczności ze źródeł odnawialnych